Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Naše Služby

Služby Repromedica

Služba 1

Diagnostika neplodnosti

Na úvodnom stretnutí získate jasnú predstavu o svojich možnostiach plodnosti a vytvoríte si plán počatia s odborníkom. Zahŕňa kompletné konzultácie a diagnostické spracovanie. Partneri sú vítaní.

Váš reprodukčný potenciál ľahko odhalíme vyšetrením, ktoré zahŕňa ultrazvuk a testovanie hormónov plodnosti.

Pre mužov, ktorí chcú zistiť svoj potenciál plodnosti. Vyšetrenie zahŕňa odber a analýzu spermií, konzultáciu a prípadné krvné vyšetrenie.

Pre klientov so záujmom o vybudovanie rodiny prostredníctvom metód asistovanej reprodukcie.

Služba 2

Liečba neplodnosti

Otehotnieť nie je vždy ľahké. V súčastnosti jeden z ôsmich párov má problém s otehotnením. Toto číslo sa po 35. roku života zvyšuje na jeden pár z troch. Dobrou správou však je, že reprodukčná medicína vám môže výrazne zlepšiť šance na počatie.

Počas natívneho IVF cyklu sa nepoužívajú žiadne hormonálne lieky pre stimuláciu vaječníkov.

Intrauterinná inseminácia (IUI) zahŕňa priame umiestnenie spermií do maternice. Vyšetrenie krvi a ultrazvuk sú základnými prvkami starostlivosti.

Cyklus IVF trvá približne jeden mesiac odo dňa, keď začnete užívať lieky, až po tehotenský test.

Služba 3

Mrazenie buniek

Odsúvanie rodičovstva kvôli kariére je momentálne výrazným spoločenským trendom. Mnoho párov si však neuvedomuje, že týmto krokom radikálne znižujú šance na počatie. Kryokonzervácia buniek ''social freezing'' ponúka riešenie.

Ak chce mať žena dieťa vo vyššom veku, alebo musí svoje materstvo z rôznych dôvodov odkladať, jedna z možností je práve zamrazenie vajíčok. Naplánujte si svoju budúcnosť už dnes.

Pri známych závažných odchýlkach spermiogramu od normy sa odporúča spermie mraziť skôr ako príde k ich kritickému poklesu. Naplánujte si svoju budúcnosť už dnes.

Kryokonzervácia vám umožní uchovať embryá v zmrazenom stave na budúce použitie.

Služba 4

Darcovský program

Repromedica pomáha aj párom, ktoré nemôžu mať dieťa z vlastných zárodočných buniek.

Darovanie vajíčok patrí medzi veľmi úspešné metódy liečby neplodnosti. Vajíčka získané od zdravej anonymnej darkyne sú oplodnené spermiami partnera príjemkyne a vzniknuté embryo je následne prenesené do maternice príjemkyne – budúcej matky.

Pri výbere vhodného darcu sa vždy snažíme čo najviac priblížiť typu muža – partnera liečeného páru. Všímame si nielen výšku, farbu očí a vlasov, krvnú skupinu a Rh faktor, ale aj záujmy, ktoré môžu byť pre Vás dôležité.

Transfer darovaného embrya je technika asistovanej reprodukcie, pri ktorej sa embryo prenesie do maternice príjemkyne.

Služba 5

Darujte život

Darujte život a pomôžte k šťastiu tým, ktorí po ňom túžia.

Každá darkyňa okrem kompenzácie nákladov u nás dostane aj podrobnú medicínsku správu a darček 🎁.

Spojením vajíčka darkyne a darcovskej spermie vzniknú darované embryá. Pri výbere oboch týchto darcov sa vždy snažíme maximálne priblížiť k vonkajším znakom vás a vášho partnera (výška, farba očí a vlasov).

Služba 6

Jednodňová chirurgia

V rámci jednodňovej chirurgii pre naše klientky poskytujeme viaceré zákroky v klinike Repromedica.

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.