Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Služba 2

Liečba neplodnosti

Otehotnieť nie je vždy ľahké. V súčastnosti jeden z ôsmich párov má problém s otehotnením. Toto číslo sa po 35. roku života zvyšuje na jeden pár z troch. Dobrou správou však je, že reprodukčná medicína vám môže výrazne zlepšiť šance na počatie.

Liečba neplodnosti

Ako vám pri liečbe neplodnosti vieme pomôcť?

Začnite s konzultáciou o plodnosti a zvyšok spolu vyriešime.

No items found.

Počas natívneho IVF cyklu sa nepoužívajú žiadne hormonálne lieky pre stimuláciu vaječníkov.

Intrauterinná inseminácia (IUI) zahŕňa priame umiestnenie spermií do maternice. Vyšetrenie krvi a ultrazvuk sú základnými prvkami starostlivosti.

Cyklus IVF trvá približne jeden mesiac odo dňa, keď začnete užívať lieky, až po tehotenský test.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Cenník jednotlivých úkonov vám radi pošleme na vyžiadanie. V prípade otázok  sa prosím obráťte na našich odborníkov, ktorí vám poskytnú všetky dôležité informácie.

Ženy

Príčiny neplodnosti u žien

V prvom rade je potrebné si uvedomiť, že neplodnosť nie je vaša vina. Príčin toho, prečo sa práve vám nedarí otehotnieť je viacero a ide najmä o pribúdajúci vek, nepriechodnosť, zápal, vrodenú vadu reprodukčných orgánov, endometrióza a rôzne genetické, imunologické a hormonálne faktory. Až v 90% prípadov neplodnosti našťastie dokážeme odhaliť príčinu a neplodnosť vyliečiť.

check

Neplodnosť nie je vaša chyba

check

Neplodnosť je liečiteľná

check

Neplodnosť neurčuje budúcnosť vašej rodiny

Muži

Príčiny neplodnosti u mužov

V 30% prípadov neplodnosti páru je potrebnosť liečby aj na strane muža, pričom príčiny zníženej kvality a počtu spermií sú častokrát spôsobené vekom a životosprávou. Dôvody neplodnosti u mužov však zahŕňajú aj nepriechodnosť či zápal pohlavných orgánov a imunologické a genetické faktory. Len v 10% prípadov nedokážeme aj po komplexných vyšetreniach diagnostikovať príčinu neplodnosti.

check

Neplodnosť nie je vaša vina

check

Neplodnosť je diagnostikovateľná

check

Neplodnosť má vždy riešenie

Referencie

Referencie našich rodín

Pomáhame vám objaviť šťastie ukryté v umelom oplodnení...

“Kliniku Repromedica môžem len odporučiť. Vďaka tomuto úžasnému tímu máme doma našu krásnu a zdravú dcérku. Samozrejme sa to nepodarilo na prvý raz, ale s tým treba rátať nakoľko ani klinika nemá “zázračný prútik”, ktorý vie všetko vyriešiť. Takže určite, keď potrebujete pomôcť a túžite po bábätku tak by Vaše kroky mali smerovať do ReproMedici.”

Denisa

Google recenzia

“Ďakujem za úžasný, ľudský, láskavý a citlivý prístup a naozaj VIP starostlivosť...po predchádzajúcich zlých skúsenostiach s klinikou Gyn-fiv, som bola veľmi príjemne prakvapená...❤❤❤”

Martina

Google recenzia

“Veľká spokojnosť s prístupom pani doktorky, nemám pocit, že by ma do čohokoľvek tlačila. Naopak, s pokojom prebrala všetky možnosti a ich plusy a mínusy. Bezproblemové objednanie na presný čas a bezproblémové parkovanie.”

Michaela

Google recenzia

“Veľká spokojnosť. Vďaka klinike čakáme prvé bábätko. Ďakujeme a môžeme len odporúčať.”

Katka

Google recenzia

“Perfektný prístup a ochota personálu na klinike. Určite odporúčam!”

Viera

Google recenzia

“Ďakujeme celému tímu Repromedica, že sa naše dievčatko narodilo po prvej implantácii!
Bez nich by to nešlo.”

Jozef

Google recenzia

Návštívte Nás
Budeme sa na vás tešiť

Nájdete nás pri Horskom Parku na Búdkovej 26. Klinika aj komfortné parkovanie sa nachádzajú v smere od Bratislavského Hradu na Patrónku.

ReproMedica, s.r.o.

Búdkova 26
811 04 Bratislava
Slovenská republika

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 7:00-15:30

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.