fbpx

Sme ReproMedica – IVF klinika s najmodernejším technologickým vybavením a vysoko kvalifikovaným personálom lekárov, embryológov a laborantov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami vo svojom odbore.

Ako jediná klinika na Slovensku sa úzko špecializujeme na darcovský program oocytov. Vďaka našej databáze darkýň môžeme klientke vybrať najvhodnejšiu darkyňu takmer ihneď. U nás nečakáte v poradovníkoch, liečbu zahajujeme okamžite. Poskytneme vám komplexnú zdravotnú starostlivosť v oblasti dôležitých životných rozhodnutí, kde iba ideálna súhra najmodernejších prístrojov, najdostupnejších liečebných metód a osobného prístupu zaručuje najvyššiu úspešnosť.

Aj preto sa vám od prvej návštevy u nás snažíme nájsť ideálne riešenie „šité na mieru“ s ľudským, odborným a diskrétnym prístupom. Ponúkame odborné kvality personálu, najmodernejšie technologické prístroje a v neposlednom rade príjemné, pokojné a diskrétne prostredie, v ktorom sa klinika nachádza.

V čom sme iní

Technologické vybavenie

ReproMedica je klinika s najmodernejším technickým vybavením, vrátane EMBRYOSCOPu a softvérového analyzátora spermií „MEDEALAB CASA“, čo umožňuje objektívne zhodnotenie SPG.

Dostupnosť bez čakania

Náš program disponuje najširšou ponukou darovaných vajíčok a embryí, ktoré sú dostupné okamžite. Zároveň zaručuje výber najvhodnejšieho darcu/darkyne, vďaka čomu je liečba okamžite zahájená bez čakania a stresu. Dohodnite si stretnutie tu.

Prístup a odbornosť

Každý člen tímu má dlhoročnú prax v danom odbore, vysokú kvalifikáciu a empatický prístup k pacientom. Počas celej doby liečby sa Vám venuje výhradne jeden lekár, vrátane výkonu jednotlivých zákrokov.

Unikátny darcovský program

ReproMedica darcovský program bol vyvinutý ako nástroj pre zdokonalenie IVF liečby, zvýšenia jej úspešnosti a spokojnosti klientov. IVF liečba, je veľakrát psychicky náročná, vyčerpávajúca a práve zmiernenie napätia počas čakania na vhodného darcu/darkyňu je našou obrovskou výhodou.

Darované vajíčka

Naše anonymné darkyne sú výhradne mladé, zdravé ženy, ktoré sa rozhodli darovať oocyty. Darovať vajíčka môžete aj tu.

Darovanie embryí

Embryá pochádzajú od mladých, zdravých darcov/darkýň.

Rozsiahla databáza spermií

Zaručujeme maximálnu zhodu v požadovaných znakoch medzi darcom a príjemcom.

Social freezing

Preventívna metóda zmrazovania vlastných zárodočných buniek pre neskoršie použitie.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám správu alebo zavolajte na +421 903 992 626.