Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Služba 3

Mrazenie buniek

Odsúvanie rodičovstva kvôli kariére je momentálne výrazným spoločenským trendom. Mnoho párov si však neuvedomuje, že týmto krokom radikálne znižujú šance na počatie. Kryokonzervácia buniek ''social freezing'' ponúka riešenie.

Mrazenie buniek

Ako vám s mrazením buniek vieme pomôcť?

V rámci kryokonzervácie pre našich klientov poskytujeme viaceré možnosti. Prečítajte si o nich viac.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Ak chce mať žena dieťa vo vyššom veku, alebo musí svoje materstvo z rôznych dôvodov odkladať, jedna z možností je práve zamrazenie vajíčok. Naplánujte si svoju budúcnosť už dnes.

Pri známych závažných odchýlkach spermiogramu od normy sa odporúča spermie mraziť skôr ako príde k ich kritickému poklesu. Naplánujte si svoju budúcnosť už dnes.

Kryokonzervácia vám umožní uchovať embryá v zmrazenom stave na budúce použitie.

No items found.

Cenník jednotlivých úkonov vám radi pošleme na vyžiadanie. V prípade otázok  sa prosím obráťte na našich odborníkov, ktorí vám poskytnú všetky dôležité informácie.

Ženy

Mrazenie buniek u žien

U nás v Repromedica chápeme, že nie vždy je ten správny čas na rodinu. Práve preto poskytujeme najmä ženám v mladšom veku možnosť social freezingu. Social freezing umožňuje zamraziť vajíčka a tak uchovať aj ich kvalitu pre budúce použitie. Vďaka najmodernejším technikám v kryokonzervácii si tak už nemusíte vyberať medzi kariérou a rodinou. Kryokonzervácia prebieha vo viacerých krokoch.

check

Gynekologické vyšetrenie

check

Hormonálna stimulácia

check

Odber a zamrazanie vajíčok

Muži

Mrazenie buniek u mužov

Nedostatok času na rodinu popri kariérnom živote netrápi len ženy. Pokles kvality pohlavných buniek s pribúdajúcim sa vekom je čoraz častejším problémom aj u mužov. Vaše spermie je možné zamraziť v akomkoľvek veku a najmä úplne jednoducho. Social freezing pre mužov umožňuje uchovať spermie bez poklesu ich kvality, čo znamená nulový kompromis medzi kariérou a rodinou.

check

Krvné vyšetrenie

check

Odber a vyšetrenie ejakulátu

check

Zamrazanie spermií

Referencie

Referencie našich rodín

Pomáhame vám objaviť šťastie ukryté v umelom oplodnení...

“Kliniku Repromedica môžem len odporučiť. Vďaka tomuto úžasnému tímu máme doma našu krásnu a zdravú dcérku. Samozrejme sa to nepodarilo na prvý raz, ale s tým treba rátať nakoľko ani klinika nemá “zázračný prútik”, ktorý vie všetko vyriešiť. Takže určite, keď potrebujete pomôcť a túžite po bábätku tak by Vaše kroky mali smerovať do ReproMedici.”

Denisa

Google recenzia

“Ďakujem za úžasný, ľudský, láskavý a citlivý prístup a naozaj VIP starostlivosť...po predchádzajúcich zlých skúsenostiach s klinikou Gyn-fiv, som bola veľmi príjemne prakvapená...❤❤❤”

Martina

Google recenzia

“Veľká spokojnosť s prístupom pani doktorky, nemám pocit, že by ma do čohokoľvek tlačila. Naopak, s pokojom prebrala všetky možnosti a ich plusy a mínusy. Bezproblemové objednanie na presný čas a bezproblémové parkovanie.”

Michaela

Google recenzia

“Veľká spokojnosť. Vďaka klinike čakáme prvé bábätko. Ďakujeme a môžeme len odporúčať.”

Katka

Google recenzia

“Perfektný prístup a ochota personálu na klinike. Určite odporúčam!”

Viera

Google recenzia

“Ďakujeme celému tímu Repromedica, že sa naše dievčatko narodilo po prvej implantácii!
Bez nich by to nešlo.”

Jozef

Google recenzia

Návštívte Nás
Budeme sa na vás tešiť

Nájdete nás pri Horskom Parku na Búdkovej 26. Klinika aj komfortné parkovanie sa nachádzajú v smere od Bratislavského Hradu na Patrónku.

ReproMedica, s.r.o.

Búdkova 26
811 04 Bratislava
Slovenská republika

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 7:00-15:30

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.