Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Darujte život

Darovanie vajíčok

Každá darkyňa okrem kompenzácie nákladov u nás dostane aj podrobnú medicínsku správu a darček 🎁.

Darovanie vajíčok

Podmienky zaradenia do databázy darkýň

check

vek 21 – 33 rokov

check

ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

check

dobrý zdravotný stav

check

žiadne geneticky podmienené a psychiatrické ochorenia v rodine

Darovanie vajíčok je prísne anonymné, ako pre darcov tak i pre príjemcov, naša klinika darkyniam plne kompenzuje náklady spojené s darovaním (cestovné náklady, ubytovanie, stravné, preukázané vedľajšie výdavky, čas strávený na klinike, diskomfort) až do výšky 1000€.

Každá darkyňa okrem kompenzácie nákladov u nás dostane aj podrobnú medicínsku správu spolu s ústnym vysvetlením svojho zdravotného stavu, úrovne ovariálnej rezervy a výsledkov genetických vyšetrení.

Každá darkyňa taktiež obdrží špeciálny darček 🎁.

Darovanie vajíčok

Ako sa stať darkyňou vajíčok?

Vyplňte online formulár darkyne, alebo nás kontaktujte mailom info@darujtezivot.sk, alebo na našej infolinke +421 903 992 626, kde si dohodnete termín vašej prvej návštevy. V prípade online dotazníka Vás bude kontaktovať IVF koordinátorka kliniky, vysvetlí vám ďalší postup a dohodnete si termín prvej návštevy kliniky. V dohodnutom čase absolvujete konzultáciu s gynekológom a genetikom. Bude vám odobratá krv na hormonálne, genetické vyšetrenie a na pohlavne prenosné ochorenia. Na základe výsledkov daných vyšetrení môžete byť zaradená do programu darkýň.

Následne vám bude naplánovaný stimulačný cyklus, gynekológ Vám pripraví protokol a následne vysvetlí celý proces. Zároveň Vás naučí aplikovať si stimulačné preparáty. Stimulačné preparáty si budete aplikovať sama po dobu 10 dní. Počas stimulácie absolvujete ultrazvukovú kontrolu, na základe ktorej gynekológ stanoví presný čas a deň odberu vajíčok.

Odber vajíčok sa uskutočňuje v krátkodobej celkovej anestézii. Za 2 hodiny po odbere vajíčok odchádzate z kliniky.

Benefity:

check

informácie o vašom zdravotnom stave

check

fakty o vlastnej plodnosti

check

výsledky testov o pohlavne prenosných ochoreniach

check

výsledky genetických testov

check

predovšetkým dáte nádej bezdetným párom

Intímna asistovaná reprodukcia

Prečo Repromedica?

Nadštandardná starostlivosť o naše darkyňe:

Pre nás v Repromedice je starostlivosť o naše darkyne veľmi dôležitá. Každá darkyňa prechádza komplexným vyšetrením pred jej zaradením do databázy. Darkyne sú starostlivo sledované v priebehu stimulácie, aj po odbere vajíčok.

Stimuláciu každej darkyne vedieme citlivo, zodpovedne a s prihliadnutím na jej individuálne potreby. Tým zabezpečíme, že vajíčka sú zdravé, zrelé a dobre pripravené na oplodnenie. To má priaznivý vplyv i na psychickú pohodu príjemkyne.

Počet darkyň

V našej databáze máme veľké množstvo mladých, zdravých darkýň, takže sme schopní nájsť najlepšiu možnú zhodu pre každý pár v liečbe. Z tohto dôvodu je v ReproMedica minimálna čakacia doba.

Screening darcov

Muži a ženy prijatí do našej darcovskej databázy, povinne prešli týmito lekárskymi prehliadkami a vyšetreniami: kontrolnými zdravotnými testami, testami na pohlavné choroby (HIV, HBsAg, syfilis, chlamýdie), rozbor a skupina krvi a Rh typu s genetickým skríningovým testom porúch (karyotyp, cystická fibróza, spinálna svalová atrofia…). Darkyne tiež podstupujú kompletné gynekologické vyšetrenie vrátane ultrazvukového vyšetrenia a rozbor hormonálneho profilu.

Odborný tím

Náš skúsený tím má bohaté skúsenosti s liečbou mnohých párov, ktoré podstúpili liečbu s darovanými bunkami. Sme tím odborníkov, ktorí rozumejú obavám a strachu s ktorými k nám prichádzate a ktoré liečba darovanými bunkami zo sebou prináša. Sme s vami na každom kroku vašej cesty k bábätku a môžete si byť istí, že vždy myslíme predovšetkým na vás.

Referencie

Referencie našich rodín

Pomáhame vám objaviť šťastie ukryté v umelom oplodnení...

“Kliniku Repromedica môžem len odporučiť. Vďaka tomuto úžasnému tímu máme doma našu krásnu a zdravú dcérku. Samozrejme sa to nepodarilo na prvý raz, ale s tým treba rátať nakoľko ani klinika nemá “zázračný prútik”, ktorý vie všetko vyriešiť. Takže určite, keď potrebujete pomôcť a túžite po bábätku tak by Vaše kroky mali smerovať do ReproMedici.”

Denisa

Google recenzia

“Ďakujem za úžasný, ľudský, láskavý a citlivý prístup a naozaj VIP starostlivosť...po predchádzajúcich zlých skúsenostiach s klinikou Gyn-fiv, som bola veľmi príjemne prakvapená...❤❤❤”

Martina

Google recenzia

“Veľká spokojnosť s prístupom pani doktorky, nemám pocit, že by ma do čohokoľvek tlačila. Naopak, s pokojom prebrala všetky možnosti a ich plusy a mínusy. Bezproblemové objednanie na presný čas a bezproblémové parkovanie.”

Michaela

Google recenzia

“Veľká spokojnosť. Vďaka klinike čakáme prvé bábätko. Ďakujeme a môžeme len odporúčať.”

Katka

Google recenzia

“Perfektný prístup a ochota personálu na klinike. Určite odporúčam!”

Viera

Google recenzia

“Ďakujeme celému tímu Repromedica, že sa naše dievčatko narodilo po prvej implantácii!
Bez nich by to nešlo.”

Jozef

Google recenzia

Kontaktujte nás

Darovanie vajíčok

V prípade záujmu a nezodpovedaných otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

Ďakujeme! Vaša správa bola úspešne zaslaná!
Niečo sa nepodarilo! Skúste prosím formulár vyplniť ešte raz.
Ďakujeme! Vaša správa bola úspešne zaslaná!
Niečo sa nepodarilo! Skúste prosím formulár vyplniť ešte raz.
Návštívte Nás
Budeme sa na vás tešiť

Nájdete nás pri Horskom Parku na Búdkovej 26. Klinika aj komfortné parkovanie sa nachádzajú v smere od Bratislavského Hradu na Patrónku.

ReproMedica, s.r.o.

Búdkova 26
811 04 Bratislava
Slovenská republika

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 7:00-15:30

Darovanie vajíčok

Často kladené otázky

Nižšie nájdete odpovede na najčastejšie otázky od našich pacientov. Ak sme na niektorú zabudli, kľudne sa nám ozvite.

Prečo sa stať darkyňou?

Téma neplodnosti rezonuje v našej spoločnosti stále viac. Denne čítame alebo počujeme o problémoch párov, ktorým sa nedarí počať dieťa. Žien, ktoré nedokážu otehotnieť z vlastných vajíčok, či už z dôvodu ich nedostatočnej kvality, genetickej dispozície alebo následkom predošlej onkologickej liečby, stále pribúda.

Jedinou ich nádejou ako vytvoriť úplnú rodinu je využiť možnosť reprodukčnej medicíny prostredníctvom anonymne darovaného vajíčka. Dokážete pomôcť aj VY. Darujte život.

Darovanie vajíčok je prísne anonymné, ako pre darcov tak i pre príjemcov, naša klinika darkyniam plne kompenzuje náklady spojené s darovaním (cestovné náklady, ubytovanie, stravné, preukázané vedľajšie výdavky, čas strávený na klinike, diskomfort) až do výšky 1000 €.

Každá darkyňa okrem kompenzácie nákladov u nás dostane aj podrobnú medicínsku správu spolu s ústnym vysvetlením svojho zdravotného stavu, úrovne ovariálnej rezervy a výsledkov genetických vyšetrení.

Čo získate vy?

  • informácie o Vašom zdravotnom stave
  • fakty o vlastnej plodnosti
  • výsledky testov o pohlavne prenosných ochoreniach
  • výsledky genetických testov
  • predovšetkým dáte nádej bezdetným párom

Darkyniam hradíme náklady spojené s darovaním. Celý proces je maximálne anonymný a osobné náklady sú preplácané až do výšky 1000 €.

Darujte život a pomôžte k šťastiu tým, ktorí po ňom túžia.

Zabudli sme na vašu otázku?

Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám na všetko odpovieme.

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.