fbpx
REPROMEDICA DISPONUJE ŠIROKOU DATABÁZOU DARCOV A DARKÝŇ,  VĎAKA ČOMU PRE VÁS VIEME VYBRAŤ SKUTOČNE NAJVHODNEJŠIU DARKYŇU ALEBO DARCU PRAKTICKY IHNEĎ, S MINIMÁLNOU ČAKACOU DOBOU.

Klinika ReproMedica sa špecializuje na pomoc párom, ktoré nemôžu mať dieťa z vlastných zárodočných buniek či už z dôvodu ich nedostatočnej kvality, genetickej záťaže alebo po prekonanej onkologickej liečbe.

Disponujeme širokou databázou darcov a darkyň. Vďaka tomu môžeme vybrať Vám, ako páru skutočne najvhodnejšiu darkyňu alebo najvhodnejšieho darcu.

Naša klinika ponúka kompletný darcovský program. Výber vhodnej darkyne (darované vajíčka) alebo darcu (darované spermie), popr. darovaného embrya / embryí je možný ihneď. Následne začneme liečbu s čo najefektívnejším postupom, ktorý Vám navrhne lekár s ohľadom na Vaše individuálne priania a individuálne potreby.

DARCOVSKÝ PROGRAM V REPROMEDICA ZAHŔŇA:

  • Darované vajíčka
  • Darované spermie
  • Darované embryá

DAROVANÉ VAJÍČKA A SPERMIE

Klinika ReproMedica sa špecializuje na darcovský program vajíčok pre páry, ktoré sa liečia na neplodnosť. Vďaka našej komplexnej darcovskej databáze vieme pre Vás okamžite vyhľadať najvhodnejšiu darkyňu na základe čo najväčšej zhody.  Kontaktujte nás pre ďalšie informácie!

DAROVANÉ EMBRYÁ

Spojením vajíčka darkyne a darcovskej spermie vzniknú darované embryá. Pri výbere oboch týchto darcov sa vždy snažíme maximálne priblížiť k vonkajším znakom Vás a Vášho partnera (výška, farba očí a vlasov). Kontaktujte nás pre ďalšie informácie!

ANONYMNÍ DARCOVIA

Darovanie spermií a vajíčok v SR je anonymné. Embryológ Vám spoľahlivo vyberie najvhodnejšieho darcu. Naša komplexná darcovská databáza umožňuje čo najrýchlejšie nájsť požadovanú zhodu.

KTO SÚ DARKYNE VAJÍČOK

Darkyňami vajíčok sú mladé zdravé ženy vo veku 18 až 33 rokov. Z našich dlhoročných skúseností je táto veková hranica optimálna, s vyšším vekom sa znižuje počet aj kvalita získaných vajíčok.

KTO SÚ DARCOVIA SPERMIÍ

Darcovia spermií sú mladí zdraví muži vo veku 18 až 33 rokov. Naša databáza darcov je skutočne obsiahla. Chceme Vám totiž poskytnúť darcu, ktorý vizuálne i krvnou skupinou sa maximálne približuje Vášmu partnerovi.

Samozrejmosťou je, na želanie liečeného páru, vybrať rovnakého darcu spermií, ak v predchádzajúcom cykle došlo k tehotenstvu a pôrodu, a to v prípade, že sa bunky od tohto darcu stále nachádzajú v kryobanke kliniky.

EMBRYÁ NA ZMRAZENIE

Pri liečbe darovanými gamétami vzniká viac embryí. Embryá, ktoré neboli transferované a vykazujú dobrú kvalitu, môžu byť zamrazené pre ďalšie použitie. Ak žena otehotnie, je možné použiť pre ďalšie transfery rozmrazené embryá z toho istého cyklu a dosiahnuť tak skutočnú príbuznosť súrodencov z darovaných buniek.


U NÁS, V REPROMEDICA SI VŽDY MÔŽETE BYŤ ISTÍ, ŽE OŠETRUJÚCI LEKÁR BUDE VYCHÁDZAŤ Z VAŠICH INDIVIDUÁLNYCH ŽELANÍ A POTRIEB A NAVRHNE VÁM TEN NAJEFEKTÍVNEJŠÍ POSTUP LIEČBY.

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie!

SPÝTAJTE SA ODBORNÍKA

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám správu alebo zavolajte na +421 903 992 626.