Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Darujte život

Darovanie spermií

Darcovia spermií sú muži od 18 do 35 rokov. Darujte život a pomôžte k šťastiu tým, ktorí po ňom túžia

Darovanie spermií

Podmienky zaradenia do databázy darcov

check

check

check

check

Pri výbere vhodného darcu sa vždy snažíme čo najviac priblížiť typu muža – partnera liečeného páru. Všímame si nielen výšku, farbu očí a vlasov, krvnú skupinu a Rh faktor, ale aj záujmy, ktoré môžu byť pre Vás dôležité.

Našich darcov testujeme z hľadiska psychologického, genetického, ale taktiež aj na infekčné ochorenia.

Muži, ktorí boli zaradení do darcovského programu, prešli náročnými testami a vyšetreniami: psychologický pohovor, klinické vyšetrenie, testy na pohlavne prenosné ochorenia (hiv, hbsag, hcv, syphilis), krvnú skupinu a rh faktor, genetické vyšetrenie (karyotyp, prítomnosť mutácií génu cystickej fibrózy, spinálnej muskulárnej atrofii).

Všetci darcovia sú podľa možnosti vysokoškolsky vzdelaní. Darovanie spermií je v SR zo zákona anonymné. V liečbe darovanými zárodočnými bunkami sa používajú iba spermie od darcov vyšetrených podľa Smernice Európskeho parlamentu a Rady 2004/23 / ES.

Darovanie spermií

Indikácie k potrebe liečby

check

operatívne odstránenie semenníkov, nefunkčnosť po chemoterapii

check

kvalita spermií vykazuje vysoké percento abnormalít

check

neprítomnosť spermií v ejakuláte

check

spermie muža prenášajú vrodenú genetickú chybu

check

Intímna asistovaná reprodukcia

Prečo Repromedica?

Počet darcov

V našej databáze máme veľké množstvo mladých, zdravých darcov, takže sme schopní nájsť najlepšiu možnú zhodu pre každý pár v liečbe. Z tohto dôvodu je v Repromedica minimálna čakacia doba.

Screening darcov

Muži a ženy prijatí do našej darcovskej databázy, povinne prešli týmito lekárskymi prehliadkami a vyšetreniami: kontrolnými zdravotnými testami, testami na pohlavné choroby (HIV, HBsAg, syfilis, chlamýdie), rozbor a skupina krvi a Rh typu s genetickým skríningovým testom porúch (karyotyp, cystická fibróza, spinálna svalová atrofia…). Darkyne tiež podstupujú kompletné gynekologické vyšetrenie vrátane ultrazvukového vyšetrenia a rozbor hormonálneho profilu.

Odborný tím

Náš skúsený tím má bohaté skúsenosti s liečbou mnohých párov, ktoré podstúpili liečbu s darovanými bunkami. Sme tím odborníkov, ktorí rozumejú obavám a strachu s ktorými k nám prichádzate a ktoré liečba darovanými bunkami zo sebou prináša. Sme s vami na každom kroku Vašej cesty k bábätku a môžete si byť istí, že vždy myslíme predovšetkým na vás.

Referencie

Referencie našich rodín

Pomáhame vám objaviť šťastie ukryté v umelom oplodnení...

“Kliniku Repromedica môžem len odporučiť. Vďaka tomuto úžasnému tímu máme doma našu krásnu a zdravú dcérku. Samozrejme sa to nepodarilo na prvý raz, ale s tým treba rátať nakoľko ani klinika nemá “zázračný prútik”, ktorý vie všetko vyriešiť. Takže určite, keď potrebujete pomôcť a túžite po bábätku tak by Vaše kroky mali smerovať do ReproMedici.”

Denisa

Google recenzia

“Ďakujem za úžasný, ľudský, láskavý a citlivý prístup a naozaj VIP starostlivosť...po predchádzajúcich zlých skúsenostiach s klinikou Gyn-fiv, som bola veľmi príjemne prakvapená...❤❤❤”

Martina

Google recenzia

“Veľká spokojnosť s prístupom pani doktorky, nemám pocit, že by ma do čohokoľvek tlačila. Naopak, s pokojom prebrala všetky možnosti a ich plusy a mínusy. Bezproblemové objednanie na presný čas a bezproblémové parkovanie.”

Michaela

Google recenzia

“Veľká spokojnosť. Vďaka klinike čakáme prvé bábätko. Ďakujeme a môžeme len odporúčať.”

Katka

Google recenzia

“Perfektný prístup a ochota personálu na klinike. Určite odporúčam!”

Viera

Google recenzia

“Ďakujeme celému tímu Repromedica, že sa naše dievčatko narodilo po prvej implantácii!
Bez nich by to nešlo.”

Jozef

Google recenzia

Kontaktujte nás

Darovanie spermií

V prípade záujmu a nezodpovedaných otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

Ďakujeme! Vaša správa bola úspešne zaslaná!
Niečo sa nepodarilo! Skúste prosím formulár vyplniť ešte raz.
Ďakujeme! Vaša správa bola úspešne zaslaná!
Niečo sa nepodarilo! Skúste prosím formulár vyplniť ešte raz.
Návštívte Nás
Budeme sa na vás tešiť

Nájdete nás pri Horskom Parku na Búdkovej 26. Klinika aj komfortné parkovanie sa nachádzajú v smere od Bratislavského Hradu na Patrónku.

ReproMedica, s.r.o.

Búdkova 26
811 04 Bratislava
Slovenská republika

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 7:00-15:30

Darovanie spermií

Často kladené otázky

Nižšie nájdete odpovede na najčastejšie otázky od našich pacientov. Ak sme na niektorú zabudli, kľudne sa nám ozvite.

Prečo sa stať darcom?

Na Slovensku až 15–20% párov rieši problém sterility. V 30% párov je príčina neplodnosti len na strane muža. Pre niektorých z nich existuje jediná možnosť ako sa stať rodičom – oplodnenie vajíčok partnerky darcovskými spermiami.

Darcovské spermie sa používajú v rámci všetkých štandardných metód asistovanej reprodukcie, kde nie je možné použiť spermie partnera. Darcovstvo spermií je obojstranne anonymné – ako pre darcov tak i pre príjemcov.

Vhodný darca absolvuje 5-10 odberov, naša klinika darcom plne kompenzuje náklady spojené s darovaním (cestovné náklady, ubytovanie, stravné, preukázané potrebné vedľajšie výdavky, čas strávený na klinike, diskomfort) až do maximálnej výšky 600 €.

Zabudli sme na vašu otázku?

Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám na všetko odpovieme.

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.