fbpx class="page-template-default page page-id-7398 wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0 vc_responsive" itemscope="itemscope" itemtype="https://schema.org/WebPage" data-adminbar="">

UVEDOMENIE SI PÁRU, ŽE NEMÔŽU POČAŤ VLASTNÉ BIOLOGICKÉ DETI, BÝVA NAOZAJ ZAŤAŽKÁVAJÚCOU SKÚŠKOU PRE KAŽDÝ VZŤAH.

MODERNÁ MEDICÍNA PONÚKA MOŽNOSŤ AKO LIEČIŤ NEPLODNOSŤ.

S POMOCOU DARCOVSKÝCH BUNIEK PÁRY DNES UŽ MÔŽU PREŽIŤ SPOLU SVOJE TEHOTENSTVO, AJ NARODENIE ICH VLASTNÉHO DIEŤAŤA.

 

V ČOM JE NAŠA DARCOVSKÁ DATABÁZA UNIKÁTNA?

NADŠTANDARDNÁ STAROSTLIVOSŤ O NAŠICH DARCOV

Chápeme, že starostlivosť o našich darcov je veľmi dôležitá. Každý darca prechádza komplexným vyšetrením pred jeho zaradením do databázy, darkyne sú starostlivo sledované v priebehu stimulácie, aj po odbere vajíčok. Naše darkyne stimulujeme citlivo, pretože nadmerná stimulácia môže byť pre darkyňu nezdravá. Tým zabezpečíme, že vajíčka darkyň sú zdravé, zrelé a dobre pripravené na oplodnenie. To má priaznivý vplyv i na psychickú pohodu príjemkyne. Vždy sa správame k našim darcom zodpovedne.

POČET DARCOV

V našej databáze máme veľké množstvo mladých, zdravých darcov a darkyň, takže sme schopní nájsť najlepšiu možnú zhodu pre každý pár v liečbe. Z tohto dôvodu je v ReproMedica minimálna čakacia doba.

CHARAKTERISTIKA DARCOV

Pretože každý jednotlivec je fyzicky odlišný, máme veľa darcov, ktorí sa od seba líšia pokiaľ ide o výšku,  farbu vlasov, farbu očí, pleti a mnoho ďalších charakteristík. Kladieme dôraz tiež na ich záujmy a záľuby. Tento komplexný, detailný profil každého darcu znamená, že Vám môžeme čo najpresnejšie vybrať požadovanú zhodu.

SCREENING DARCOV

Muži a ženy prijatí do našej darcovskej databázy, povinne prešli týmito lekárskymi prehliadkami a vyšetreniami: kontrolnými zdravotnými testami, testami na pohlavné choroby (HIV, HBsAg, syfilis, chlamýdie), rozbor a skupina krvi a Rh typu s genetickým skríningovým testom porúch (karyotyp, cystická fibróza, spinálna svalová atrofia…). Darkyne tiež podstupujú kompletné gynekologické vyšetrenie vrátane ultrazvukového vyšetrenia a rozbor hormonálneho profilu.

ODBORNÝ TÍM

Náš skúsený tím má bohaté skúsenosti s liečbou mnohých párov, ktoré podstúpili liečbu s darovanými bunkami. Sme tím odborníkov, ktorí rozumejú obavám a strachu s ktorými k nám prichádzate a ktoré liečba darovanými bunkami zo sebou prináša. Sme s Vami na každom kroku Vašej cesty k bábätku a môžete si byť istí, že vždy myslíme predovšetkým na Vás.

Spýtajte sa odborníka

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám správu alebo zavolajte na +421 903 992 626.