Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Mám v pláne to zopakovať, priznáva Alexandra, ktorá darovala svoje vajíčka.

14.8.2023
1.5 min.

Influencerka Alexandra Holecová a mama dvoch detí, ktorú na Instagrame pod menom Operenecholec sleduje takmer 30 000 zväčša followeriek, si buduje silné publikum hlavne vďaka svojej autentickosti. Pred svojimi sledovateľkami sa nebojí ukázať bez mejkapu, bez filtrov, v teplákoch a hovoriť o veciach priamo a bez servítky...

Keď si človek klikne na môj Instagram nájde tam mňa takú aká som bez skrášlení

Vďaka svojej otvorenosti prichádza na Instagrame aj s témami, o ktorých sa veľa nehovorí. Darovanie spermií je v spoločnosti všeobecne známe. O čom až tak nepočuť, je darovanie vajíčok. Medzi nami sú aj takí, ktorí o tejto možnosti možno ani nevedia. Alexandra sa pred pár mesiacmi rozhodla, že podstúpi práve darovanie vajíčok a svoju cestu zdieľala na sociálnych sieťach. „Zisťovala som si aké sú u nás možnosti a prirodzene sa ku mne dostala Repromedica a dali sme to dokopy,“ vysvetľuje viac z procesu, vďaka ktorému majú deti a vôbec sa tým netaja ani tak známe ženy ako napríklad speváčka Mariah Carey či Marcia Cross a na rozdiel od Slovenska, o tom hovoria bežne a celkom otvorene:

V podcaste hovorí aj o dôvodoch, prečo...

„Pred samotným darovaním vajíčok musíš podstúpiť rôzne vyšetrenia a aj to genetické vyšetrenie na geneticky prenášané choroby. Z toho som mala stres kvôli svojim deťom. Našťastie, všetky testy dopadli dobre.“ Vypočujte si novú časť podcastu Ženy ako my s influencerkou Alexandrou Holecovou, v ktorej sa dozviete viac aj o:

- práci na instagrame, spoluprácach a hate na sociálnych sieťach

- ako vyzerá proces darovania vajíčok

- aký má vplyv darovanie vajíčok na ženské telo

- čo sa deje po darovaní vajíčok

Originálnu verziu článku a podcast nájdete na portály diva.sk.

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.