Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

Social freezing. Objednajte sa ❄️.

Staňte sa darkyňou + Darček 🎁.

ACRS

Liečba vlastnou plazmou

ACRS

Liečebný efekt vlastnej plazmy (séra) je známy od konca 90-tych rokov a v ortopédii a dermatológii sa intenzívne používa v poslednom desaťročí. Novou oblasťou využitia liečby vlastnou plazmou sú gynekologické zápaly a opakovane neúspešná liečba neplodnosti pomocou metód AR (asistovanej reprodukcie) a predčasné zníženie funkcie vaječníkov.

Najnovšia metóda ACRS (autológne sérum bohaté na cytokiníny) má silné protizápalové a regeneračné účinky už vďaka aktivovaným rastovým faktorom, ktoré sa tvoria v odobratej vzorke krvi pri špeciálnom spracovaní. V liečbe neplodnosti je táto liečba doporučená v prípadoch opakovaných neúspešných transferov embryí, taktiež pri opakovane nízkej sliznici v dutine maternice a pri chronickom zápale maternice.

Podáva sa do dutiny maternice. Pri predčasnom znížení alebo strate funkcie vaječníkov sa podáva priamo do vaječníkov na ich regeneráciu.

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.