fbpx class="page-template-default page page-id-7434 wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0 vc_responsive" itemscope="itemscope" itemtype="https://schema.org/WebPage" data-adminbar="">

KLINIKA REPROMEDICA PONÚKA AJ DARCOVSKÝ PROGRAM PRE PÁRY, KTORÉ V RÁMCI LIEČBY NEPLODNOSTI POTREBUJÚ DAROVANÉ SPERMIE.

VĎAKA NAŠEJ KOMPLEXNEJ DARCOVSKEJ DATABÁZE VIEME OKAMŽITE VYHĽADAŤ NAJVHODNEJŠIEHO DARCU NA ZÁKLADE MAXIMÁLNEJ ZHODY VONKAJŠÍCH ZNAKOV A POVAHOVÝCH VLASTNOSTÍ.Darcovia spermií sú muži od 18 do 35 rokov.

Pri výbere vhodného darcu sa vždy snažíme čo najviac priblížiť typu muža – partnera liečeného páru. Všímame si nielen výšku, farbu očí a vlasov, krvnú skupinu a Rh faktor, ale aj záujmy, ktoré môžu byť pre Vás dôležité.

Našich darcov testujeme z hľadiska psychologického, genetického, ale taktiež aj na infekčné ochorenia.

MUŽI, KTORÍ BOLI ZARADENÍ DO DARCOVSKÉHO PROGRAMU, PREŠLI NÁROČNÝMI TESTAMI A VYŠETRENIAMI: PSYCHOLOGICKÝ POHOVOR, KLINICKÉ VYŠETRENIE, TESTY NA POHLAVNE PRENOSNÉ OCHORENIA (HIV, HBSAG, HCV, SYPHILIS), KRVNÚ SKUPINU A RH FAKTOR, GENETICKÉ VYŠETRENIE (KARYOTYP, PRÍTOMNOSŤ MUTÁCIÍ GÉNU CYSTICKEJ FIBRÓZY, SPINÁLNEJ MUSKULÁRNEJ ATROFII).

Všetci darcovia sú podľa možnosti vysokoškolsky vzdelaní.

Darovanie spermií je v SR zo zákona anonymné.

V liečbe darovanými zárodočnými bunkami sa používajú iba spermie od darcov vyšetrených podľa Smernice Európskeho parlamentu a Rady 2004/23 / ES.


INDIKÁCIE K POTREBE LIEČBY S DAROVANÝMI SPERMIAMI

  • operatívne odstránenie semenníkov, nefunkčnosť po chemoterapii
  • kvalita spermií vykazuje vysoké percento abnormalít
  • neprítomnosť spermií v ejakuláte
  • spermie muža prenášajú vrodenú genetickú chybu

Spýtajte sa odborníka

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám správu alebo zavolajte na +421 903 992 626.