Sme REPROMEDICA, IVF klinika s najmodernejším technologickým vybavením a vysoko kvalifikovaným personálom lekárov, embryológov a laborantov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami vo svojom odbore. Ako jediná klinika na Slovensku sa úzko špecializujeme na darcovský program oocytov. Vďaka našej databáze darkýň môžeme klientke vybrať najvhodnejšiu darkyňu takmer okamžite. U nás sa nečaká v poradovníkoch. Liečba je zahájená okamžite, bez akejkoľvek čakacej doby.

Poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť v oblasti dôležitých životných rozhodnutí, kde iba ideálna súhra najmodernejších prístrojov, najdostupnejších liečebných metód a osobného prístupu zaručuje najvyššiu úspešnosť. Aj preto sa vám od prvej návštevy u nás snažíme nájsť ideálne riešenie „šité na mieru“ s ľudským, odborným a diskrétnym prístupom.

Ponúkame odborné kvality personálu, najmodernejšie technologické prístroje a v neposlednom rade príjemné, pokojné a diskrétne prostredie, v ktorom sa klinika nachádza. Našou prednosťou je promptná a empatická reakcia a poskytovanie komplexných informácii o liečbe, ktoré určite oceníte rovnako kladne ako naši klienti.

Ďakujeme

tím kliniky REPROMEDICA

Kontaktujte nás

Kontaktuje nás a naši gynekológovia Vám odpovedia na vaše otázky

Na stránke používame cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Ak pokračujete v návšteve webu, súhlasíte s našimi podmienkami pre používanie coookies. Súhlasím